Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Rzeszowie

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Menu działu

Wybory uzupełniające do rad gmin w gminach do 20 tyś. mieszkańców

ZESTAWIENIE WYNIKÓW

wyborów uzupełniających do rad gmin na podstawie art. 192 ust. 1

Ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw

w KADENCJI 2010 - 2014

Lp 

Nazwa

Rady

Numer

Okręgu 

Imię i Nazwisko

byłego radnego

Data uchwały

o wygaśnięciu mandatu

Data

wyborów

Liczba wybieranych

radnych

Liczba

kandydatów

Imię i Nazwisko

wybranego radnego

 Frekwencja

 1

 Rada Miejska

w Głogowie Małopolskim

 3

 Paweł Baj

 14 grudnia 2010 r.

 6 marca 2011 r.

 1

 3

 Arkadiusz Michał Dworak

 20,85 %

 2

 Rada Miasta Dynów

 4

 Zygmunt Frańczak

 6 grudnia 2010 r.

 6 marca 2011 r.

 1

 2

 Krystyna Mazur

 13,49 %

 3

 Rada Gminy Hyżne

 2

 Krystyna Helena Wojtyło

 10 grudnia 2010 r.

 6 marca 2011 r.

 1

 3

 Iwona Jurek

 25 %

 4

 Rada Miejska w Leżajsku

 1

 Marek Karakuła

 7 kwietnia 2011 r.

 26 czerwca 2011 r.

 1

5

Edmund Mroczkowski

28,34 %

 5

 Rada Gminy Frysztak

 7

 Jerzy Gałuszka

 14 kwietnia 2011 r.

 3 lipca 2011 r.

 1

1

Marcin Stanisław Jakubowicz

uznanie

 6.

 Rada Miejska

w Głogowie Małopolskim

 1  Roman Jan Ziemianin
 22 września 2011 r.
 11 grudnia 2011 r.
 1  5  Zbigniew Sycz
 17,06 %
 7.

 Rada Gminy

w Wielopolu Skrzyńskim

 3  Tadeusz Stanisław Bokota
 7 czerwca 2011 r.
 11 grudnia 2011 r.
 1  2  Zofia Teresa Bieszczad
 34,23 %
 8.

 Rada Gminy

w Wielopolu Skrzyńskim

 5  Wiesław Pyc
 25 września 2012 r.
 9 grudnia 2012 r.
 1  1  Maria Żywot
 uznanie
 9.  Rada Gminy Kamień
 6  Stanisław Błądek
 29 października 2012 r.
 27 stycznia 2013 r.
 1  2  Antoni Kazimierz Partyka
 19,10 %
 10.  Rada Gminy Niebylec  4  Krzysztof Maciej Kozdraś  8 marca 2013 r.  9 czerwca 2013 r.  1  1  Piotr Wacław Kozdraś  uznanie
 11.  Rada Gminy w Wielopolu Skrzyńskim
 3  Józef Chodak
 13 sierpnia 2013 r.
 27 października 2013 r.
 1  1  Jerzy Mytych
 uznanie
 12.  Rada Miejska w Boguchwale
 8  Stanisław Teofil Maciej
 26 września 2013 r.
 15 grudnia 2013 r.
 1  1  Piotr Józef Bednarski
 uznanie
 13.  Rada Gminy Iwierzyce
 8  Jerzy Wójcik
 30 grudnia 2013 r.
 16 marca 2014 r.
 1  1  Krzysztof Klimek
 uznanie
                   
                   
 

wydruk | pdf

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie