Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Rzeszowie

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Menu działu

Wykaz komitetów wyborczych , których zawiadomienia zostały przyjęte przez Komisarza Wyborczego w Rzeszowie

WYKAZ KOMITETÓW

L.p.

Numer sprawy

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu

Typ komitetu

Ma zamiar zgłaszać kandydatów

Pełnomocnik wyborczy

Pełnomocnik finansowy

Siedziba komitetu wyborczego

1

DRZ-7502-1/06

Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIE FORUM NA RZECZ DĘBICY

KW FORUM NA RZECZ DĘBICY

Komitet organizacji

podkarpackie

Katarzyna Rostkowska-Machnik

Barbara Kochanowska

ul. Rzeszowska 76, 39-200 Dębica

2

DRZ-7502-2/06

Komitet Wyborczy POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

Komitet Wyborczy PS

Komitet organizacji

podkarpackie

Stanisław Ziemiński

Józef Wątróbski

ul. Fabryczna 4, 39-120 Sędziszów Małopolski

3

DRZ-7502-3/06

Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "NASZ DOM - RZESZÓW"

KW "NASZ DOM - RZESZÓW"

Komitet organizacji

podkarpackie

Artur Marek Kosturek

Agnieszka Ewelina Łokaj

ul. Podpromie 8a, 35-051 Rzeszów

4

DRZ-7502-4/06

Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Rady Osiedlowe Miasta Dębicy

KW Stowarzyszenia Rady Osiedlowe

Komitet organizacji

podkarpackie

Leszek Józef Pazdyka

Ewa Agata Czech

ul. Budzisz 4, 39-200 Dębica

5

DRZ-7502-5/06

Komitet Wyborczy LIGA PODKARPACKA

KW LIGA PODKARPACKA

Komitet organizacji

podkarpackie

Piotr Czesław Wiśniewski

Andrzej Piotr Alberski

ul. Jana Wiktora 57a, 35-112 Rzeszów

6

DRZ-7502-6/06

Komitet Wyborczy ZIEMIA SĘDZISZOWSKA

KW ZIEMIA SĘDZISZOWSKA

Komitet organizacji

podkarpackie

Kazimierz Kiełb

Krzysztof Tomaka

ul. 3-go Maja 36, 39-120 Sędziszów Małopolski

7

DRZ-7502-7/06

Komitet Wyborczy Regionalnego Towarzystwa Rolno-Przemysłowego "Dolina Strugu"

KW "Dolina Strugu"

Komitet organizacji

podkarpackie

Janusz Skotnicki

Marek Czarnota

ul. Myśliwska 16, 36-030 Błażowa

8

DRZ-7502-8/06

Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Regionu Dynowskiego Towarzystwo Przyjaciół Dynowa

KW Towarzystwo Przyjaciół Dynowa

Komitet organizacji

podkarpackie

Andrzej Kazimierz Stankiewicz

Marzena Kocyło

ul. Rynek 13, 36-065 Dynów

9

DRZ-7503-1/06

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządna Gmina

KWW Samorządna Gmina

Komitet wyborców

podkarpackie

Krzysztof Moskal

Beata Gawlik

Żyraków 96, 39-204 Żyraków

10

DRZ-7503-2/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NASZA GMINA"

KWW "NASZA GMINA"

Komitet wyborców

podkarpackie

Andrzej Niedziałek

Józef Przytocki

ul. Tkaczowa 233a, 36-040 Boguchwała

11

DRZ-7503-3/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Nasz Dom"

KWW "Nasz Dom"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Pilzno

Marcin Potempa

Marcin Potempa

Zwiernik 53, 39-211 Łęki Górne

12

DRZ-7503-4/06

Komitet Wyborczy Wyborców NA RZECZ ROZWOJU MIASTA PILZNA

KWW NA RZECZ ROZWOJU MIASTA PILZNA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Pilzno

Anna Teresa Czernysz

Anna Teresa Czernysz

ul. Generała Andersa 9, 39-220 Pilzno

13

DRZ-7503-5/06

Komitet Wyborczy Wyborców "JEDNOŚĆ"

KWW "JEDNOŚĆ"

Komitet wyborców

podkarpackie

Jan Stanisław Stodolak

Bogdan Świstak

ul. Słowackiego 2, 38-100 Strzyżów

14

DRZ-7503-6/06

Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM DLA ZIEMI DĘBICKIEJ

KWW RAZEM DLA ZIEMI DĘBICKIEJ

Komitet wyborców

podkarpackie

Stanisław Skawiński

Marta Samborska-Sitek

oś. Matejki 5/7, 39-200 Dębica

15

DRZ-7503-7/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Rakszawa 2006"

KWW "Rakszawa 2006"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Rakszawa

Kazimierz Łoś

Kazimierz Łoś

Rakszawa 343, 37-111 Rakszawa

16

DRZ-7503-8/06

Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Prawicy

KWW Forum Samorządowe Prawicy

Komitet wyborców

podkarpackie

Tadeusz Stanisław Korpysz

Kazimierz Polak

ul. 1 Maja 9/57, 37-310 Nowa Sarzyna

17

DRZ-7503-9/06

Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi w Gminie Grodzisko Dolne

KWW Młodzi w Gminie Grodzisko Dolne

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Grodzisko Dolne

Grzegorz, Stanisław Czerwonka

Grzegorz, Stanisław Czerwonka

37-306 Grodzisko Górne 511

18

DRZ-7503-10/06

Komitet Wyborczy Wyborców NASZ GŁOS

KWW NASZ GŁOS

Komitet wyborców

podkarpackie

Krzysztof Zaręba

Renata Wójcik

Sarzyna 8, 37-310 Nowa Sarzyna

19

DRZ-7503-11/06

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie dla Gminy Rakszawa

KWW Porozumienie dla Gminy Rakszawa

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Rakszawa

Przemysław Piechowski

Przemysław Piechowski

ul. Hrabska 17, 37-100 Łancut

20

DRZ-7503-12/06

Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Gminy Głogów Małopolski

KWW Forum Samorządowe Gminy Głogów Młp.

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Głogów Małopolski

Jan Baran

Jan Baran

ul. Leśna Wola 4, 36-060 Głogów Młp.

21

DRZ-7503-13/06

Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Ferenca "Rozwój Rzeszowa"

KWW Tadeusza Ferenca "Rozwój Rzeszowa"

Komitet wyborców

podkarpackie

Konrad Fijołek

Teresa Sztobryn

ul. Rynek 4, 35-064 Rzeszów

22

DRZ-7503-14/06

Komitet Wyborczy Wyborców "GMINNE FORUM SAMORZĄDOWE"

KWW "GMINNE FORUM SAMORZĄDOWE"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Świlcza

Maria Lewicka

Maria Lewicka

36-055 Bratkowice 807

23

DRZ-7503-15/06

Komitet Wyborczy Wyborców SZANSA DLA GMINY ŁAŃCUT

KWW "SZANSA"

Komitet wyborców

podkarpackie

Jan Cwynar

Irena Cwynar

Sonina 494k, 37-100 Łańcut

24

DRZ-7503-16/06

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Ziemi Dębickiej

KWW Wspólnota Ziemi Dębickiej

Komitet wyborców

podkarpackie

Waldemar Jacek Cieśla

Zbigniew Chłopek

ul. Rynek 32, 39-200 Dębica

25

DRZ-7503-17/06

Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWO-STRAŻACKIE

KWW FORUM SAMORZĄDOWO-STRAŻACKIE

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Ostrów

Władysław Uljasz

Władysław Uljasz

39-103 Ostrów 133

26

DRZ-7503-18/06

Komitet Wyborczy Wyborców BEZPARTYJNYCH

KWW BEZPARTYJNYCH

Komitet wyborców

podkarpackie

Edward Zawadzki

Anna Kozyra

Jelna 158, 37-310 Nowa Sarzyna

27

DRZ-7503-19/06

Komitet Wyborczy Wyborców Kultura i Sport

KWW Kultura i Sport

Komitet wyborców w małej gminie

m. Łańcut

Stefan Ruta

Stefan Ruta

ul. Sokoła 6/5, 37-100 Łańcut

28

DRZ-7503-20/06

Komitet Wyborczy Wyborców Gminy Wiśniowa Porozumienie Samorządowe

KWW Mała Ojczyzna

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Wiśniowa

Włodyka Grzegorz Józef

Włodyka Grzegorz Józef

Różanka 157, 38-102 Grodzisko

29

DRZ-7503-21/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólna Przyszłość"

KWW "Wspólna Przyszłość"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Hyżne

Józef Janusz Paściak

Józef Janusz Paściak

36-024 Hyżne 167

30

DRZ-7503-22/06

Komitet Wyborczy Wyborców "ZIEMIA NIEBYLECKA"

KWW "ZIEMIA NIEBYLECKA"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Niebylec

Waldemar Pakla

Waldemar Pakla

38-115 Połomia 691

31

DRZ-7503-23/06

Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM DLA GMINY GRODZISKO DOLNE

KWW RAZEM DLA GMINY GRODZISKO DOLNE

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Grodzisko Dolne

Roman Matuszek

Roman Matuszek

37-306 Grodzisko Dolne 214

32

DRZ-7503-24/06

Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi-Niezależni dla Gminy Chmielnik

KWW MŁODZI dla Gminy Chmielnik

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Chmielnik

Przemysław Antoni Nawojski

Przemysław Antoni Nawojski

Chmielnik 192a, 36-016 Chmielnik

33

DRZ-7503-25/06

Komitet Wyborczy Wyborców RZESZÓW RAZEM

KWW RZESZÓW RAZEM

Komitet wyborców

podkarpackie

Tadeusz Orłowski

Jadwiga Halina Kilian

pl. Ofiar Getta 2, 35-959 Rzeszów

34

DRZ-7503-26/06

Komitet Wyborczy Wyborców Moja Mała Ojczyzna

KWW M.M.O.

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Świlcza

Bogumiła Byjoś

Bogumiła Byjoś

Bzianka 98, 35-213 Rzeszów

35

DRZ-7503-27/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Dla rozwoju miasta Łańcuta i powiatu"

KWW Szansa dla Łańcuta i powiatu

Komitet wyborców

podkarpackie

Henryk Pazdan

Grzegorz Wilk

ul. Piłsudskiego 9/21, 37-100 Łańcut

36

DRZ-7503-28/06

Komitet Wyborczy Wyborców KRZYSZTOFA GRADA

KWW Krzysztofa Grada

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Chmielnik

Krzysztof Czyż

Krzysztof Czyż

36-016 Chmielnik 50a/4

37

DRZ-7503-29/06

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Nasza Gmina

KWW Porozumienie Samorządowe Nasza Gmina

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Wiśniowa

Józef Rachwalski

Józef Rachwalski

38-124 Wiśniowa 110

38

DRZ-7503-30/06

Komitet Wyborczy Wyborców NOWA RAKSZAWA

KWW NOWA RAKSZAWA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Rakszawa

Czesław Babiarz

Czesław Babiarz

37-111 Rakszawa 334

39

DRZ-7503-31/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NIEZALEŻNI"

KWW "NIEZALEŻNI"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Brzostek

Piotr Szczepkowicz

Piotr Szczepkowicz

39-231 Siedliska-Bogusz 265

40

DRZ-7503-32/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NAPRZÓD RAZEM"

KWW "NAPRZÓD RAZEM"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Sokołów Małopolski

Grażyna Justyna Białek

Grażyna Justyna Białek

ul. Pileckich 2/53, 36-050 Sokołów Małopolski

41

DRZ-7503-33/06

Komitet Wyborczy Wyborców Dla Dobra Miasta i Gminy

KWW D D M i G

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Głogów Małopolski

Stanisław Mrozek

Stanisław Mrozek

ul. Rolnicza 15, 36-060 Głogów Małopolski

42

DRZ-7503-34/06

Komitet Wyborczy Wyborców GMINA RAZEM

KWW GR

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Niebylec

Danuta Lęcznar

Danuta Lęcznar

38-115 Połomia 66

43

DRZ-7503-35/06

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄD GMINY MARKOWA

KWW SAMORZĄD GMINY MARKOWA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Markowa

Bożena Urszula Szylar

Bożena Urszula Szylar

37-120 Markowa 1202

44

DRZ-7503-36/06

Komitet Wyborczy Wyborców "SZANSA NA LEPSZE JUTRO"

KWW "SZANSA NA LEPSZE JUTRO"

Komitet wyborców

podkarpackie

Jerzy Józef Szewczyk

Marzena Kołcz

ul. Danielewicza 2, 37-100 Łańcut

45

DRZ-7503-37/06

Komitet Wyborczy Wyborców "MŁODY SOKÓŁ"

KWW "MŁODY SOKÓŁ"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Sokołów Małopolski

Tadeusz Piela

Tadeusz Piela

ul. Sikorskiego 1a, 36-050 Sokołów Małopolski

46

DRZ-7503-38/06

Komitet Wyborczy Wyborców Rakszawa Wspólna Sprawa

KWW Rakszawa Wspólna Sprawa

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Rakszawa

Wacław Stanisław Niźnik

Wacław Stanisław Niźnik

37-111 Rakszawa 112

47

DRZ-7503-39/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Nasz Samorząd 2006"

KWW "Nasz Samorząd 2006"

Komitet wyborców

podkarpackie

Witold Czyż

Zbysław Rokita

Zawierzbie 69b, 39-204 Żyraków

48

DRZ-7503-40/06

Komitet Wyborczy Wyborców Katolicki Komitet Wyborczy

KWW K.K.W

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Kazimierz Nieroda

Kazimierz Nieroda

36-001 Trzebownisko 832

49

DRZ-7503-41/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Blok Wyborczy Niezależni"

KWW "Blok Wyborczy Niezależni"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Krasne

Stanisław Ziaja

Stanisław Ziaja

36-007 Krasne 107

50

DRZ-7503-42/06

Komitet Wyborczy Wyborców NASZA MAŁA OJCZYZNA

KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

Komitet wyborców

podkarpackie

Dariusz Kaznecki

Marek Dobosz

ul. Krakowska 2, 39-100 Ropczyce

51

DRZ-7503-43/06

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT

KWW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT

Komitet wyborców

podkarpackie

Zofia Dzierga

Anna Kuśtra

Głuchów 264, 37-100 Łańcut

52

DRZ-7503-44/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólna Gmina Wiśniowa"

KWW "Wspólna Gmina Wiśniowa"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Wiśniowa

Marian Salamon

Marian Salamon

Niewodna 114a, 38-124 Wiśniowa

53

DRZ-7503-45/06

Komitet Wyborczy Wyborców Międzysołeckie Porozumienie

KWW Porozumienie

Komitet wyborców

podkarpackie

Czesław Drąg

Janina Roman

ul. Tkaczowa 52, 36-040, Boguchwała

54

DRZ-7503-46/06

Komitet Wyborczy Wyborców NASZA WIEŚ

KWW - NASZA WIEŚ

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Sokołów Małopolski

Czesław Chmiel

Czesław Chmiel

Turza 195, 36-050 Sokołów Małopolski

55

DRZ-7503-47/06

Komitet Wyborczy Wyborców "ROZWÓJ GMINY"

KWW "ROZWÓJ GMINY"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Białobrzegi

Ryszard Sobuś

Ryszard Sobuś

Budy Łańcuckie 333a, 37-114 Białobrzegi

56

DRZ-7503-48/06

Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE DLA GMINY WIŚNIOWA

KWW POROZUMIENIE DLA GMINY WIŚNIOWA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Wiśniowa

Jan Piotr Mendrala

Jan Piotr Mendrala

38-124 Wiśniowa 92

57

DRZ-7503-49/06

Komitet Wyborczy Wyborców PRZYMIERZE SPOŁECZNE

KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Komitet wyborców

podkarpackie

Andrzej Rychel

Janusz Adam Iwanicki

ul. Korczaka 2/16, 37-310 Nowa Sarzyna

58

DRZ-7503-50/06

Komitet Wyborczy Wyborców POWIAT ŁAŃCUCKI

KWW POWIAT ŁAŃCUCKI

Komitet wyborców

podkarpackie

Stanisław Panek

Stanisław Dyrda

ul. Raki 147a, 37-110 Żołynia

59

DRZ-7503-51/06

Komitet Wyborczy Wyborców ŻOŁYNIA 2006

KWW ŻOŁYNIA 2006

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Żołynia

Sławomir Kuras

Sławomir Kuras

ul. Mickiewicza 47, 37-110 Żołynia

60

DRZ-7503-52/06

Komitet Wyborczy Wyborców DYNOWIAK

KWW DYNOWIAK

Komitet wyborców w małej gminie

m. Dynów

Józef Wiesław Mudryk

Józef Wiesław Mudryk

ul. Grunwaldzka 25/20, 36-065 Dynów

61

DRZ-7503-53/06

Komitet Wyborczy Wyborców Tyczyńskie Forum Samorządowe

KWW Tyczyńskie Forum Samorządowe

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Tyczyn

Barbara Pawłucka

Barbara Pawłucka

ul. Parkowa 9, 36-020 Tyczyn

62

DRZ-7503-54/06

Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA GRODZISKA

KWW ZIEMIA GRODZISKA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Grodzisko Dolne

Stanisław Bielecki

Stanisław Bielecki

37-306 Grodzisko Dolne 324

63

DRZ-7503-55/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Czarna

KWW Nasza Gmina Czarna

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Czarna

Zbigniew Jurek

Zbigniew Jurek

37-126 Zalesie 125

64

DRZ-7503-56/06

Komitet Wyborczy Wyborców Sołtysów Gminy Dynów

KWW Sołtysi Gminy Dynów

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Dynów

Adam Dziura

Adam Dziura

36-067 Harta 128b

65

DRZ-7503-57/06

Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE GOSPODARCZO-SAMORZĄDOWE

KWW POROZUMIENIE GOSPODARCZO-SAMORZĄDOWE

Komitet wyborców

podkarpackie

Edmund Janowski

Krystyna Świerk

Rynek 7, 39-100 Ropczyce

66

DRZ-7503-58/06

Komitet Wyborczy Wyborców MŁODZI W SAMORZĄDZIE

KWW MŁODZI W SAMORZĄDZIE

Komitet wyborców

podkarpackie

Piotr Janowski

Anna Jarząb

Rynek 7, 39-100 Ropczyce

67

DRZ-7503-59/06

Komitet Wyborczy Wyborców "ROZWÓJ DĘBICY"

KWW "ROZWÓJ DĘBICY"

Komitet wyborców

podkarpackie

Leszek Sokołowski

Janusz Janeczko

ul. Księdza Konarskiego 10, 39-200 Dębica

68

DRZ-7503-60/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NASZ DOM-DĘBICA"

KWW "NASZ DOM-DĘBICA"

Komitet wyborców

podkarpackie

Łukasz Sieradzki

Teresa Kulig

ul. Transportowców 7, 39-200 Dębica

69

DRZ-7503-61/06

Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM DLA POWIATU LEŻAJSKIEGO

KWW RAZEM DLA POWIATU LEŻAJSKIEGO

Komitet wyborców

podkarpackie

Dorota Motyka

Agnieszka Pazyra

ul. Mickiewicza 18, 37-300 Leżajsk

70

DRZ-7503-62/06

Komitet Wyborczy Wyborców FORUM OBYWATELSKIE

KWW FORUM OBYWATELSKIE

Komitet wyborców

podkarpackie

Tadeusz Sowa

Monika Sylwia Opiela

ul. Króla Kazimierza 3, 39-100 Ropczyce

71

DRZ-7503-63/06

Komitet Wyborczy Wyborców Sokołowszczyzna Razem

KWW Sokołowszczyzna Razem

Komitet wyborców

podkarpackie

Andrzej Kraska

Stanisław Kyc

ul. Plebańska 24, 36-050 Sokołów Małopolski

72

DRZ-7503-64/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Gospodarni i Samorządni"

KWW "Gospodarni i Samorządni"

Komitet wyborców

podkarpackie

Adam Niedziałek

Edward Kwiek

ul. św. Jana 4, 38-120 Czudec

73

DRZ-7503-65/06

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE WYBORCZE

KWW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE WYBORCZE

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Jacek Waltoś

Jacek Waltoś

36-001 Trzebownisko 842

74

DRZ-7503-66/06

Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNA GMINA LUBENIA

KWW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Lubenia

Joanna Skoczylas

Joanna Skoczylas

36-042 Lubenia 295

75

DRZ-7503-67/06

Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Biegi

KWW Tadeusza Biegi

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Tyczyn

Aleksander Urban

Aleksander Urban

ul. Zagrody 105, 36-020 Tyczyn

76

DRZ-7503-68/06

Komitet Wyborczy Wyborców husow.pl

KWW husow.pl

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Markowa

Adam Ambicki

Adam Ambicki

37-121 Husów 802

77

DRZ-7503-69/06

Komitet Wyborczy Wyborców STANISŁAWA GIERLAKA

KWW STANISŁAWA GIERLAKA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Czudec

Alicja Kowal

Alicja Kowal

Ul. Rzeszowska 31/10, 38-120 Czudec

78

DRZ-7503-70/06

Komitet Wyborczy Wyborców "SAMOPOMOC"

KWW  "SAMOPOMOC"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Wielopole Skrzyńskie

Zofia Sitnik

Zofia Sitnik

39-110 Wielopole Skrzyńskie 575

79

DRZ-7503-71/06

Komitet Wyborczy Wyborców SOKOŁÓW RAZEM

KWW SOKOŁÓW RAZEM

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Sokołów Małopolski

Wiesław Antoni Lichota

Wiesław Antoni Lichota

ul. Lubelska 44, 36-050 Sokołów Małopolski

80

DRZ-7503-72/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto Leżajsk

KWW Nasze Miasto Leżajsk

Komitet wyborców

podkarpackie

Stanisław Niemczyk

Stanisław Wiech

ul. Paderewskiego 19, 37-300 Leżajsk

81

DRZ-7503-73/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Łańcut"

Komitet Wyborczy Wyborców "Łańcut"

Komitet wyborców w małej gminie

m. Łańcut

Ryszard Sidor

Ryszard Sidor

Ul. T. Rejtana 1, 37-100 Łańcut

82

DRZ-7503-74/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny"

KWW "Samorząd Gminny"

Komitet wyborców

podkarpackie

Bogusław Majka

Jan Jacek Pych

39-216 Stara Jastrząbka, Róża 78

83

DRZ-7503-75/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Świlcza

KWW Nasza Gmina Świlcza

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Świlcza

Mariusz Wisz

Mariusz Wisz

36-072 Świlcza 513

84

DRZ-7503-76/06

Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZEGO "RAZEM"

KWW PSG "RAZEM"

Komitet wyborców

podkarpackie

Zbigniew Hołówko

Maria Bożena Rykała

ul. Starzyńskiego 18/35, -35-508 Rzeszów

85

DRZ-7503-77/06

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Dla Miasta Dynowa

KWW Porozumienie Dla Miasta Dynowa

Komitet wyborców w małej gminie

m. Dynów

Zbigniew Duchniak

Zbigniew Duchniak

Ul. Rynek 13, 36-065 Dynów

86

DRZ-7503-78/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nauczyciele - Łubno

KWW Nauczyciele - Łubno

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Dynów

Grażyna Spryszak

Grażyna Spryszak

Łubno 86, 36-065 Dynów

87

DRZ-7503-79/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NASZ DOM KRZEMIENICA"

KWW "NASZ DOM KRZEMIENICA"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Czarna

Barbara Szubart

Barbara Szubart

37-127 Krzemienica 165

88

DRZ-7503-80/06

Komitet Wyborczy Wyborców NOWY ŚWIAT

KWW NOWY ŚWIAT

Komitet wyborców

podkarpackie

Marek Jan Kot

Grzegorz Krztoń

pl. Ofiar Getta 2 35-002 Rzeszów

89

DRZ-7503-81/06

Komitet Wyborczy Wyborców NASZE MIEJSCE - DYNÓW

KWW NASZE MIEJSCE - DYNÓW

Komitet wyborców w małej gminie

m. Dynów

Józef Stefan Kędzierski

Józef Stefan Kędzierski

ul. Piłsudskiego 26/6, 36-065 Dynów

90

DRZ-7503-82/06

Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNE DOBRO

KWW WSPÓLNE DOBRO

Komitet wyborców w małej gminie

m. Leżajsk

Henryk Płoszaj

Henryk Płoszaj

ul. Broniewskiego 3/13, 37-300 Leżajsk

91

DRZ-7503-83/06

Komitet Wyborczy Wyborców LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

KWW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

Komitet wyborców w małej gminie

m. Leżajsk

Agnieszka Małgorzata Nicpoń

Agnieszka Małgorzata Nicpoń

ul. Rynek 22, 37-300 Leżajsk

92

DRZ-7503-84/06

Komitet Wyborczy Wyborców Karola Chorzępy

KWW KAROLA CHORZĘPY

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Sokołów Małopolski

Karol Józef Chorzępa

Karol Józef Chorzępa

ul. Pileckich 2/23, 36-050 Sokołów Małopolski

93

DRZ-7503-85/06

Komitet Wyborczy Wyborców Gminy Żyraków Razem

KWWGŻR

Komitet wyborców

podkarpackie

Andrzej Wielgos

Jan Sak

39-218 Straszęcin 204

94

DRZ-7503-86/06

Komitet Wyborczy Wyborców Autentyczny Samorząd

KWW Autentyczny Samorząd

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Stanisław Poźniak

Stanisław Poźniak

Wólka Podleśna 48, 36-002 Jasionka

95

DRZ-7503-87/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna - Blizna

KWW Nasza Mała Ojczyzna - Blizna

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Ostrów

Stanisław Kocoł

Stanisław Kocoł

Blizna 60, 39-104 Ocieka

96

DRZ-7503-88/06

Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Leżajsk

KWW Razem dla Gminy Leżajsk

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Leżajsk

Monika Anna Pelc

Monika Anna Pelc

ul. Mickiewicza 18, 37-300 Leżajsk

97

DRZ-7503-89/06

Komitet Wyborczy Wyborców NASZ PIAST

KWW NASZ PIAST

Komitet wyborców

podkarpackie

Jan Niemczyk

Wiesław Szczuc

ul. Fabryczna 2, 37-300 Leżajsk

98

DRZ-7503-90/06

Komitet Wyborczy Wyborców NIEBYLECCY STRAŻACY

KWW NIEBYLECCY STRAŻACY

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Niebylec

Marek Gajewski

Marek Gajewski

38-114 Niebylec 169

99

DRZ-7503-91/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NASZA GMINA DĘBICA"

KWW "NASZA GMINA DĘBICA"

Komitet wyborców

podkarpackie

Zbigniew Błażej Stachnik

Jolanta Knot

ul. Podgrodzie 59d, 39-200 Dębica

100

DRZ-7503-92/06

Komitet Wyborczy Wyborców Gminna Wspólnota Samorządowa

KWW Gminna Wspólnota Samorządowa

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Świlcza

Janusz Pisula

Janusz Pisula

36-071 Trzciana 330

101

DRZ-7503-93/06

Komitet Wyborczy Wyborców DOBRE I SPRAWIEDLIWE JUTRO

KWW DOBRE I SPRAWIEDLIWE JUTRO

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Leżajsk

Renata Maria Czerwonka

Renata Maria Czerwonka

Wierzawice 314a, 37-300 Leżajsk

102

DRZ-7503-94/06

Komitet Wyborczy Wyborców "JAŹWINY"

KWW "JAŹWINY"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Czarna

Stanisław Kusek

Stanisław Kusek

39-215 Jaźwiny 42

103

DRZ-7503-95/06

Komitet Wyborczy Wyborców TWOJA GMINA LUBENIA

KWW TWOJA GMINA LUBENIA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Lubenia

Anna Materna

Anna Materna

36-042 Lubenia, Siedliska 321

104

DRZ-7503-96/06

Komitet Wyborczy Wyborców "ROZWÓJ I PRAWORZĄDNOŚĆ"

KWW "ROZWÓJ I PRAWORZĄDNOŚĆ"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Leżajsk

Adam Wylaź

Adam Wylaź

Giedlarowa 1020, 37-300 Leżajsk

105

DRZ-7503-97/06

Komitet Wyborczy Wyborców PAMIĘĆ I TROSKA

KWW PAMIĘĆ I TROSKA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Damian Kogut

Damian Kogut

36-004 Łąka, Łukawiec 745

106

DRZ-7503-98/06

Komitet Wyborczy Wyborców SIELANKA

KWW SIELANKA

Komitet wyborców w małej gminie

m. Dynów

Marek Bigolas

Marek Bigolas

ul. Zamkowa 6, 36-065 Dynów

107

DRZ-7503-99/06

Komitet Wyborczy Wyborców NA DOBRE I NA ZŁE

KWW NA DOBRE I NA ZŁE

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Ostrów

Piotr Jan Stręk

Piotr Jan Stręk

39-103 Ostrów 44

108

DRZ-7503-100/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Sprawy

KWW Nasze Sprawy

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Robert Krakowski

Robert Krakowski

36-062 Zaczernie 817

109

DRZ-7503-101/06

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Odnowy Gminy Lubenia

KWW Ruch Odnowy

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Lubenia

Elżbieta Duda

Elżbieta Duda

Siedliska 466a, 36-042 Lubenia

110

DRZ-7503-102/06

Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA RAZEM

KWW NASZA GMINA RAZEM

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Kamień

Jan Rurak

Jan Rurak

36-053 Kamień Podlesie 31

111

DRZ-7503-103/06

Komitet Wyborczy Wyborców POGODNA WIEŚ

KWW POGODNA WIEŚ

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Białobrzegi

Helena Zając

Helena Zając

37-100 Łańcut, Dębina 90

112

DRZ-7503-104/06

Komitet Wyborczy Wyborców RZESZOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

KWW RZESZOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

Komitet wyborców

podkarpackie

Janusz Henryk Ramski

Sebastian Strawa

ul. ks. Jałowego 23a, 35-959 Rzeszów

113

DRZ-7503-105/06

Komitet Wyborczy Wyborców Młodzieży Gminy Dynów

KWW Młodzież Gminy Dynów

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Dynów

Joanna Domin

Joanna Domin

36-067 Harta 344a

114

DRZ-7503-106/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NIEZALEŻNI - BRATKOWICE"

KWW "NIEZALEŻNI - BRATKOWICE"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Świlcza

Ryszard Klesyk

Ryszard Klesyk

36-055 Bratkowice 494b

115

DRZ-7503-107/06

Komitet Wyborczy Wyborców MŁODZI SZANSĄ DLA GMINY GŁOGÓW MŁP.

KWW MŁODZI SZANSĄ DLA GMINY GŁOGÓW MŁP.

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Głogów Małopolski

Ashley Bajor

Ashley Bajor

Plac Ofiar Getta 2, 35-002 Rzeszów

116

DRZ-7503-108/06

Komitet Wyborczy Wyborców SOLIDARNA GMINA

KWW SOLIDARNA GMINA

Komitet wyborców

podkarpackie

Stanisław Krupa

Małgorzata Kubicka

36-047 NIECHOBRZ 993

117

DRZ-7503-109/06

Komitet Wyborczy Wyborców Koło Narodowe Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej

KWW Koło Narodowe-Ropczyce

Komitet wyborców

podkarpackie

Bogusław Ludwik Kaczkowski

Piotr Erwin Rybski

39-103 Ostrów, Skrzyszów 61

118

DRZ-7503-110/06

Komitet Wyborczy Wyborców "ZIEMIA ROPCZYCKO - SĘDZISZOWSKA"

KWW "ZIEMIA ROPCZYCKO - SĘDZISZOWSKA"

Komitet wyborców

podkarpackie

Beata Prokop

Zofia Bochenek

ul. Grunwaldzka 1/3, 39-100 Ropczyce

119

DRZ-7503-111/06

Komitet Wyborczy Wyborców Moje Miasto Leżajsk

KWW Moje Miasto Leżajsk

Komitet wyborców w małej gminie

m. Leżajsk

Andrzej Jan Janas

Andrzej Jan Janas

ul. M.C. Skłodowskiej 9/13, 37-300 Leżajsk

120

DRZ-7503-112/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Mieszkańców Gminy Lubenia"

KWW  "Mieszkańców Gminy Lubenia"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Lubenia

Edward Solecki

Edward Solecki

36-042 Lubenia 123

121

DRZ-7503-113/06

Komitet Wyborczy Wyborców "RAZEM"

KWW "RAZEM"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Sokołów Małopolski

Irena Jadwiga Brzychczy

Irena Jadwiga Brzychczy

ul. Janka Darochy 38, 36-050 Sokołów Młp.

122

DRZ-7503-114/06

Komitet Wyborczy Wyborców DLA DOBRA GŁOGOWA

KWW DLA DOBRA GŁOGOWA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Głogów Małopolski

Zbigniew Jeż

Zbigniew Jeż

ul. Witosa 1, 36-060 Głogów Młp.

123

DRZ-7503-115/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NASZA GMINA KAMIEŃ"

KWW "NASZA GMINA KAMIEŃ"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Kamień

Antoni Kazimierz Partyka

Antoni Kazimierz Partyka

36-053 Kamień Błonie 60

124

DRZ-7503-116/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Nasza Gmina Hyżne"

KWW "Nasza Gmina Hyżne"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Hyżne

Tadeusz Kunc

Tadeusz Kunc

36-024 Hyżne 279

125

DRZ-7503-117/06

Komitet Wyborczy Wyborców "BŁAŻOWA-GOSPODARNĄ GMINĄ"

KWW "BŁAŻOWA-GOSPODARNĄ GMINĄ"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Błażowa

Jan Sieńko

Jan Sieńko

36-030 Błażowa, Piątkowa 75

126

DRZ-7503-118/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Nad Wisłokiem"

KWW  "Nad Wisłokiem"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Henryk Pokrzywa

Henryk Pokrzywa

36-001 Trzebownisiko 534

127

DRZ-7503-119/06

Komitet Wyborczy Wyborców KURYŁÓWKA RAZEM

KWW KURYŁÓWKA RAZEM

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Kuryłówka

Paweł Piotr Borek

Paweł Piotr Borek

37-303 Kuryłówka 259

128

DRZ-7503-120/06

Komitet Wyborczy Wyborców POJEDNANIE

KWW POJEDNANIE

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Rakszawa

Tadeusz Dańczak

Tadeusz Dańczak

37-111 Rakszawa 335

129

DRZ-7503-121/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Bzianka"

KWW "Wspólnota Bzianka"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Świlcza

Maria Wójcicka

Maria Wójcicka

Przybyszówka 325, 35-213 Rzeszów

130

DRZ-7503-122/06

Komitet Wyborczy Wyborców "NASZ ŁAŃCUT"

KWW NASZ ŁAŃCUT

Komitet wyborców w małej gminie

m. Łańcut

Kazimierz Władysław Barnat

Kazimierz Władysław Barnat

ul. Kraszewskiego 218, 37-100 Łańcut

131

DRZ-7503-123/06

Komitet Wyborczy Wyborców ROZWÓJ GMINY HYŻNE

KWW RGH

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Hyżne

Marcin Bukała

Marcin Bukała

36-024 Hyżne 821

132

DRZ-7503-124/06

Komitet Wyborczy Wyborców NASZA PRZYSZŁOŚĆ

KWW NP

Komitet wyborców w małej gminie

m. Dynów

Piotr Wandas

Piotr Wandas

ul. Bartkówka 175, 36-065 Dynów

133

DRZ-7503-125/06

Komitet Wyborczy Wyborców JODŁOWA

Komitet Wyborczy Wyborców JODŁOWA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Jodłowa

Jan Lesiak

Jan Lesiak

39-225 Jodłowa 260a

134

DRZ-7503-126/06

Komitet Wyborczy Wyborców JEDNOŚĆ DLA PILZNA

KWW JEDNOŚĆ DLA PILZNA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Pilzno

Małgorzata Danuta Kozioł

Małgorzata Danuta Kozioł

ul. Kościuszki 65a, 39-220 Pilzno

135

DRZ-7503-127/06

Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój Wsi

KWW Rozwój Wsi

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Białobrzegi

Julian Zuber

Julian Zuber

37-100 Wola Dalsza 552

136

DRZ-7503-128/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wspólnota

KWW Nasza Wspólnota

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Wielopole Skrzyńskie

Krzysztof Gąsior

Krzysztof Gąsior

Nawsie 179, 39-110 Wielopole Skrzyńskie

137

DRZ-7503-129/06

Komitet Wyborczy Wyborców Wierni Wsi Polskiej

KWW Wierni Wsi Polskiej

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Zbigniew Ząbek

Zbigniew Ząbek

36-004 Łąka, Łukawiec 292

138

DRZ-7503-130/06

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA GMINA BRZOSTECKA

KWW SAMORZĄDNA GMINA BRZOSTECKA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Brzostek

Irena Stanisława Kobak

Irena Stanisława Kobak

ul. 20-go Czerwca 20, 39-230 Brzostek

139

DRZ-7503-131/06

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólne Dobro Wsi

KWW Wspólne Dobro Wsi

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Maria Barbara Rzucidło

Maria Barbara Rzucidło

Nowa Wieś 93, 36-001 Trzebownisko

140

DRZ-7503-132/06

Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCÓW ŁAŃCUTA

KWW MIESZKAŃCÓW ŁAŃCUTA

Komitet wyborców w małej gminie

m. Łańcut

Elżbieta Murias

Elżbieta Murias

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,  37-100 Łańcut

141

DRZ-7503-133/06

Komitet Wyborczy Wyborców Gminy Leżajsk

KWW GMINY LEŻAJSK

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Leżajsk

Antoni Szpila

Antoni Szpila

Przychojec 88, 37-300 Leżajsk

142

DRZ-7503-134/06

Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNOTA 2006

KWW WSPÓLNOTA 2006

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Błażowa

Krystyna Cag

Krystyna Cag

ul. Armii Krajowej 10/20, 36-030 Błażowa

143

DRZ-7503-135/06

Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Mścisza

KWW Józefa Mścisza

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Grodzisko Dolne

Iwona Mścisz

Iwona Mścisz

Chodaczów 27, 37-306 Grodzisko Dolne

144

DRZ-7503-136/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Powiat

KWW Nasz Powiat

Komitet wyborców

podkarpackie

Andrzej Jan Szklanny

Barbara Dec

ul. Pułaskiego 1b, 37-300 Leżajsk

145

DRZ-7503-137/06

Komitet Wyborczy Wyborców Podkarpacie Razem

KWW Podkarpacie Razem

Komitet wyborców

podkarpackie

Marek Sitarz

Danuta Jodłowska

36-001 Trzebownisko 989

146

DRZ-7503-138/06

Komitet Wyborczy Wyborców SARZYNA 2006

KWW SARZYNA 2006

Komitet wyborców

podkarpackie

Stanisław Wojciech Paszek

Jerzy Paul

Sarzyna 480, 37-310 Nowa Sarzyna

147

DRZ-7503-139/06

Komitet Wyborczy Wyborców JESTEŚMY NIEZALEŻNI

KWW JESTEŚMY NIEZALEŻNI

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Lubenia

Bernadeta Dudek

Bernadeta Dudek

Siedliska 27, 36-042 Lubenia

148

DRZ-7503-140/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Na rzecz Ziemi Łańcuckiej"

KWW "Na rzecz Ziemi Łańcuckiej"

Komitet wyborców

podkarpackie

Ryszard Jan Mędrala

Lesław Stanisław Rajzer

ul. Dominikańska 1, 37-100 Łańcut

149

DRZ-7503-141/06

Komitet Wyborczy Wyborców Młodzieżowy Komitet Rozwoju Sportu i Rekreacji w Ostrowie

KWW MKRSiR

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Ostrów

Helena Maria Dwojak

Helena Maria Dwojak

39-103 Ostrów 187

150

DRZ-7503-142/06

Komitet Wyborczy Wyborców Wólka Razem

KWW Wólka Razem

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Grodzisko Dolne

Stanisław Misztal

Stanisław Misztal

Wólka Grodziska 84, 37-306 Grodzisko Dolne

151

DRZ-7503-143/06

Komitet Wyborczy Wyborców Wszyscy Razem

KWW WR

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Ostrów

Maria Rudna

Maria Rudna

39-103 Ostrów 31

152

DRZ-7503-144/06

Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNY CEL

KWW WSPÓLNY CEL

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Białobrzegi

Zbigniew Trojnar

Zbigniew Trojnar

37-114 Białobrzegi 190

153

DRZ-7503-145/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Nasza Ziemia Dębniańska"

KWW  "Nasza Ziemia Dębniańska"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Leżajsk

Dorota Grażyna Kulpa

Dorota Grażyna Kulpa

37-305 Dębno 200

154

DRZ-7503-146/06

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowe Forum Demokracja i Rozwój

KWW Demokracja i Rozwój

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Tyczyn

Anna Alicja Bocek

Anna Alicja Bocek

ul. Kazimierza Wielkiego 8, 36-020 Tyczyn

155

DRZ-7503-147/06

Komitet Wyborczy Wyborców "DLA GMINY I WSI"

KWW "DLA GMINY I WSI"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Świlcza

Natalia Łabecka-Trzepiecińska

Natalia Łabecka-Trzepiecińska

Bratkowice 400a, 36-055 Bratkowice

156

DRZ-7503-148/06

Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Przyszłość Wsi

KWW Lepsza Przyszłość Wsi

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Sokołów Małopolski

Anna Matuła

Anna Matuła

36-050 Wólka Sokołowska 114

157

DRZ-7503-149/06

Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość

KWW Przyszłość

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Lubenia

Wiesław Knutel

Wiesław Knutel

Siedliska 437, 36-042 Lubenia

158

DRZ-7503-150/06

Komitet Wyborczy Wyborców Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej

KWW O.S.P. Biała

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Tyczyn

Jan Kotula

Jan Kotula

Biała 453, 36-020 Tyczyn

159

DRZ-7503-151/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Łańcut Naszym Domem"

KWW "Łańcut Naszym Domem"

Komitet wyborców w małej gminie

m. Łańcut

Jadwiga Marcelina Winiarska-Grabowska

Jadwiga Marcelina Winiarska-Grabowska

ul. B. Prusa 3, 37-100 Łańcut

160

DRZ-7503-152/06

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Wiejska

KWW Koalicja Wiejska

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Żołynia

Ryszard Tkacz

Ryszard Tkacz

37-110 Brzóza Stadnicka 343

161

DRZ-7503-153/06

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TERLICZCE

KWW W TERLICZCE

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Trzebownisko

Elżbieta Maria Chełpa

Elżbieta Maria Chełpa

Terliczka 125, 36-001 Trzebownisko

162

DRZ-7503-154/06

Komitet Wyborczy Wyborców Czesław Chlebek PRZYBYSZÓWKA BZIANKA

KWW Czesław Chlebek Przybyszówka Bzianka

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Świlcza

Zbigniew Pisarczyk

Zbigniew Pisarczyk

Przybyszówka 525, 35-213 Rzeszów

163

DRZ-7503-155/06

Komitet Wyborczy Wyborców "MŁODZIEŻ DLA GMINY"

KWW "MŁODZIEŻ DLA GMINY"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Kamień

Marcin Szczepan Walicki

Marcin Szczepan Walicki

35-053 Kamień 28

164

DRZ-7503-156/06

Komitet Wyborczy Wyborców "Karolówka"

KWW "Karolówka"

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Dynów

Józef Galej

Józef Galej

ul. Gruntowa 11, 36-065 Dynów

165

DRZ-7503-157/06

Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNA DROGA

KWW WSPÓLNA DROGA

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Pilzno

Bartosz Łukasz Kolak

Bartosz Łukasz Kolak

Lipiny 76, 39-220 Pilzno

166

DRZ-7503-158/06

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Leżajsk

KWW Nasza Gmina Leżajsk

Komitet wyborców

podkarpackie

Stanisława Wach

Czesława Nałódka

37-307 Brzóza Królewska 995

167

DRZ-7503-159/06

Komitet Wyborczy Wyborców BĄDŹMY RAZEM

KWW BĄDŹMY RAZEM

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Frysztak

Ireneusz Frodyma

Ireneusz Frodyma

Lubla 392, 38-130 Frysztak

168

DRZ-7503-160/06

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie Zrobimy Więcej

KWW Wspólnie Zrobimy Więcej

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Tyczyn

Bożena Wiater

Bożena Wiater

ul. Stawowa 48, 36-020 Tyczyn

169

DRZ-7503-161/06

Komitet Wyborczy Wyborców "DZIAŁKOWCY"

KWW DZIAŁKOWCY

Komitet wyborców

podkarpackie

Jan Nawłoka

Elżbieta Sztycharz

ul. Szopena 23, 35-959 Rzeszów

170

DRZ-7503-162/06

Komitet Wyborczy Wyborców ZASANIE LEŻAJSKIE

KWW ZASANIE LEŻAJSKIE

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Leżajsk

Grzegorz Leboda

Grzegorz Leboda

37-300 Leżajsk, Piskorowice 108/4

171

DRZ-7503-163/06

Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Tyczyn

KWW Razem Gmina Tyczyn

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Tyczyn

Marek Myrda

Marek Myrda

ul. Sokola 3, 36-021 Budziwój

172

DRZ-7503-164/06

Komitet Wyborczy Wyborców SKUTECZNI DLA MIESZKAŃCÓW

KWW SKUTECZNI

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Krasne

Sławomir Mikuła

Sławomir Mikuła

Malawa 596a, 36-007 Krasne

173

DRZ-7503-165/06

Komitet Wyborczy Wyborców Powiat Rzeszowski ziemia od innych droższa

KWW NASZA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA

Komitet wyborców w małej gminie

podkarpackie

Grzegorz Łach

Grzegorz Łach

ul. Południowa 15, Nowy Kamień, 36-053 Kamień

174

DRZ-7503-166/06

Komitet Wyborczy Wyborców Ojczyzna

KWW Ojczyzna

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Błażowa

Zbigniew Frok

Zbigniew Frok

36-030 Błażowa, Nowy Borek 521

175

DRZ-7503-167/06

Komitet Wyborczy Wyborców STYKÓW

KWW STYKÓW

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Głogów Małopolski

Stanisław Suszek

Stanisław Suszek

Styków 376, 36-060 Głogów Małopolski

176

DRZ-7503-168/06

Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Dylągówska

KWW Ziemia Dylągówska

Komitet wyborców w małej gminie

gm. Hyżne

Katarzyna Drewniak

Katarzyna Drewniak

36-025 Dylągówka 144

wydruk | pdf

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie